24 / 7 NONSTOP pohotovosť

Vysokotlakové čistenie kanalizácie

Vozidlá do výšky 2m

Typ: Volkswagen Transporter

Vo vozidle je zabudované vysokotlakové zariadenie pre čistenie kanalizácie, disponuje zásobníkom vody s objemom 500 litrov. Vozidlo je vhodné na rýchle zásahy do pozemných garáži, obchodných centier a nízkych podbráni. Táto varianta vozidla je určená pre priemer potrubia od DN 50 mm - DN 300 mm s dĺžkou hadice až 80 metrov.

Zariadenie má výkon 150 barov pri prietoku 55 litrov / min.

K tomuto vozidlu je možné pripojiť mini fekálne zariadenie na odsávanie štrkov z kanalizácie, zatopených priestorov, odčerpávanie šácht a zatopených pivníc. Mini fekál má sací výkon 450 m3 / hod. a objemom 2 000 litrov s dĺžkou hadíc 45 m.

Vozidlo s výškou 3m

Typ: MAN - Wiedemann & Reichhardt SUPER 2000

Vysokotlakové čistenie potrubia realizujeme špeciálnym vozidlom kde je použitá voda s vysokym tlakom. Naše zariadenie je vybavené vysokotlakovým čerpadlom, ktoré je schopné vytvoriť tlak až 170 barov pri prietoku vody 396 litrov / min. Hadicu so špeciálnou tryskou spustíme do kanalizácie a hlavica sa sama posúva dopredu a všetky nečistoty vytláča za seba. Po uvoľnení nečistôt sa potrubie prepláchne a nečistoty už netvoria prekážku. Toto vozidlo obsahuje aj kalovú časť, do ktorej sa nečistoty z kanalizácie odsajú, pri sacom výkone 3000 m3 / hod. a objemom nádrže 8 000 litrov. Taktiež disponuje nádržou na čistú vodu v objeme 6 000 litrov.

Na naše zariadenie je možné nasadiť rôzne trysky a hlavice na frézovanie usadenín a koreňov z kanalizácie. Sme schopní prečistiť potrubie od priemeru DN 200 mm do DN 1000 mm.

Výhody

Výhodou tohto vozidla je schopnosť prefiltrovať odsatú vodu z kanalizácie a následne ju použiť na ďalšie čistenie, skracuje sa tým celkový čas čistenia. Vozidlo nemusí toľko krát odchádzať pre načerpanie čistej vody, čo v konečnom dôsledku šetrí životné prostredie a v nie poslednom rade aj Vaše peniaze.

Možnosť vyčistiť kanalizáciu bez vstupu do domu cez vonkajšiu šachtu.

Veľká sila čistenia a dostupnosť.

Riziko poškodenia potrubia je minimálne.

Možnosť regulovania čistiacej sily pre čistenie starých kanalizácií a potrubí alebo kanalizácií v zlom technickom stave.

Fréza TURBO III

Fréza TURBO III sa používa pre frézovanie potrubia s priemerom od DN 180 mm až do DN 500 mm.

Najčastejšie použitie: Frézovanie koreňov, odfrézovanie tvrdých usadenín.

24 / 7 NONSTOP pohotovosť
Takto sme sa stali

úspešní

Politika kvality

Za našou spoľahlivou prácou sú roky skúseností. čítať viac

Naša stratégia

Vďaka špičkovej kvalite nášho vybavenia a šikovnému tímu sme schopní vyriešiť takmer každý problém. čítať viac