24 / 7 NONSTOP pohotovosť

Krtkovanie Bratislava cena

Krtkovanie a čistenie kanalizácie v Bratislave a okolí realizujeme pomocou mobilného zariadenia poháňaného elektromotorom. Krtkovanie je možné až do dĺžky 25 metrov pri priemere od 50 mm až po 150 mm, pričom je možné meniť hlavice. Krtkovaním čistíme upchaté kanalizácie a potrubia v dome alebo byte. Krtkovaním vám vieme vyčistiť (odfrézovať) napríklad upchané umývadlo, odpadové potrubie v kuchyni, upchané WC, prípadne upchané strešné zvody (odkvapové potrubia), kanalizačné stupačky. Na krtkovanie elektromechanicky postačí klasická elektro zásuvka (230 V).

Odpad neodteká? Vaše pokusy o vyčistenie odpadu zlyhali?

Nadišiel čas na krtkovanie Bratislava

Vyskúšali ste najprv prepchať odpadové potrubie zvonom alebo ste použili hydroxid sodný a váš problém s odtekaním odpadovej vody pretrváva? Obráťte sa na nás, poradíme vám a spolu nájdeme riešenie.

Pokiaľ to bude potrebné, prídeme k vám a problém s upchatým odpadom profesionálne odstránime.

Podľa typu, priemeru a profilu potrubia zvolíme správnu pružinu a hlavicu na krtkovanie (čistenie odpadov) s elektrickým pohonom. K dispozícii máme rôzne hrubé špirály pre čistenie rôznych rozmerov a typov odpadových potrubí.

Cieľom krtkovania je spriechodniť cestu odpadu do kanalizácie. Ostré očko sa zavŕta do nečistoty a buď ju rozruší alebo sa nečistota do neho zachytí. Po skončení procesu čistenia odpadu ešte vyskúšame odtok vody - pri vypúšťaní vody sa vytvorí viditeľný vír.

Časté prekážky v odpadovom potrubí

Pri našej práci sa najčastejšie s tretávame s prekážkami v potrubí ako rolka toaletného papiera, spláchnutá handra, detské obrúsky, detské plienky, buničinové obrúsky, tampóny, hygienické vložky, plastové sitko z WC dezinfekcie a mnohé ďalšie predmety používané v domácnosti.

Čistenie silne zaneseného odpadového potrubia

Odpadové potrubie býva zanesené mastnotou, vodným kameňom a usadeninami. Silne zanesené potrubie nie je možné vyčistiť mechanickým krtkovaním pružinou. V takých prípadoch je nutné použiť čistenie silným tlakom vody a jedná sa o vysokotlakové čistenie.

Frézovanie kanalizácií a odpadových potrubí

Frézovanie sa využíva k odstráneniu pevných usadenín, koreňov v kanalizácií, prípadne stavebného materiálu usadeného v potrubí. Pri frézovaní je potrebná presná postupnosť jednotlivých frézovacích krokov. Proces frézovania je potrebné sledovať prostredníctvom monitorovacieho zariadenia v reálnom čase.

Výhody krtkovania

  • krtkovaním je možné čistiť veľmi malé priemery potrubí s použitím pravouhlých (90 stupňov) kolienok,
  • bez rizika vyplavenia splaškov z kanalizačného potrubia,
  • možnosť aplikovať rôzne hlavice a nadstavce.

24/7 - havarijná služba NONSTOP po celý rok

Krtkovanie Bratislava – krtkovanie cena

Krtkovanie cena, cena čistenia potrubia cena závisí od miery a typu znečistenia, typu a priemeru odpadového potrubia, obtiažnosti čistenia aj počtu vyčistených metrov. Cenu krtkovania určíme po telefonickom konzultácii alebo po obhliadke.

Vykonávame krtkovanie WC, umývadiel, drezov, vaní, stupačiek, kanalizácií, dažďových zvodov. Poskytujeme služby krtkovania v bytoch, rodinných domoch, obchodných a nákupných centrách, administratívych objektoch, reštauráciách a baroch.

Ako vyčistiť upchatý odpad, upchaté WC či upchatý odtok

Čistenie odtokov a kanalizácií

Prinášame stručný prehľad toho, ako funguje váš kanalizačný systém, ako zabrániť problémom s odpadovým potrubím a čo robiť, ak narazíte na problém.

Najdôležitejšia je prevencia
Toaleta nie je odpadkový kôš, nemali by ste preto do nej hádzať všetko rad-radom. To, že toaletu spláchnete neznamená, že všetko čo ste do nej hodili, zmizne. Niektoré predmety môžu upchať či poškodiť vaše odpadové potrubie alebo dokonca poškodiť čistiareň odpadových vôd – či už verejnú alebo vašu domácu. Prečítajte si, ktoré veci do záchoda nepatria a mali by ste sa ich zbaviť iným spôsobom.

Krtkovanie Bratislava a celé západné Slovensko

Už od roku 2003 sa špecializujeme na poskytovanie kompletných služieb v oblasti starostlivosti o kanalizáciu a odpadové systémy pre majiteľov domov, bytov a podnikov v bratislavskom, nitrianskom a trnavskom kraji.

Ak máte problémy s upchatým odpadovým potrubím alebo kanalizáciou, obráťte sa na profesionálov. Naši skúsení technici sú vám pre krtkovanie k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Zavolajte nám alebo si objednajte službu krtkovanie Bratislava pomocou nižšie uvedeného formulára.

Riešite núdzovú situáciu a potrebujete pomoc ihneď? Bezodkladne nám zavolajte na číslo 0903 151 165 - Krtkovanie Bratislava NONSTOP!

Zavolajte a objednajte si profesionálnu pomoc

Keď zistíte, že váš problém s odpadovým potrubím je príliš veľký na to, aby ste ho zvládli sami, môžu vám pomôcť naši profesionálne vyškolení pracovníci. Naša služba krtkovanie Bratislava vždy najprv analyzuje problém, aby sme vám mohli poskytnúť odhad, čo bude potrebné urobiť a vy ste sa mohli čo najlepšie rozhodnúť pre krtkovanie, ktoré bude najlepšie pre vás a váš rozpočet. Môžete nám zavolať alebo nás kontaktovať online ešte dnes!

Čo určite nesplachujte: Vlhčené obrúsky
Na ich obale nájdete väčšinou upozornenie, že sú jednorazové. Napriek zdaniu ale nie sú vyrobené z rovnakého materiálu ako toaletný papier a v kanalizácii sa jednoducho nerozpustia. Namiesto toho ju upchajú a vás potom môže čakať jej mechanické čistenie, ktoré pravdepodobne nezvládnete svojpomocne a budete musieť zavolať odborníka na tzv. „krtkovanie“ kanalizácie.

Domová kanalizácia

Bez odtokového systému by bol váš dom zaplavený už po pár umytiach riadu a sprchách. Každé zariadenie má svoj vlastný odtok, ktorý sa pripája k hlavnému odtokovému potrubiu, kde odpadová voda steká do zbernej kanalizácie, aby nakoniec vyústila v mestskej kanalizácii alebo vo vašom septickom systéme. Je dôležité byť si istý, že vaše odtoky fungujú správne, pretože ak sa odpadové potrubie alebo kanalizácia poškodí alebo zapchá, môže to byť nepríjemný a páchnuci problém.

Upchatý odtok

K upchatiu odpadového potrubia môžu prispieť mastnota, vlasy, špina a iný odpad. Zanášanie zapácha, zanecháva vo vašich umývadlách a sprche znečistenú vodu a je hotovým utrpením. Nikdy by ste nemali používať voľnopredajné čistiace chemikálie ako napríklad tie na báze hydroxidu sodného. Aj keď tieto výrobky sľubujú rýchlu opravu za zlomok ceny krtkovania, môžu byť pri vdýchnutí mimoriadne nebezpečné a môžu namiesto opravy poškodiť vaše odpadové potrubie. Zavolajte krtkovanie Bratislava – sme profesionáli a váš odtok prečistíme správnym spôsobom.

Obsluhované lokality
Bratislava - Staré Mesto, Mestská časť Bratislava I, Bratislava - Podunajské Biskupice, Mestská časť Bratislava II, Bratislava - Ružinov, Mestská časť Bratislava II, Bratislava - Vrakuňa, Mestská časť Bratislava II, Bratislava - Nové Mesto, Mestská časť Bratislava III, Bratislava - Rača, Mestská časť Bratislava III, Bratislava - Vajnory, Mestská časť Bratislava III, Bratislava - Devín, Mestská časť Bratislava IV, Bratislava - Devínska Nová Ves, Mestská časť Bratislava IV, Bratislava - Dúbravka, Mestská časť Bratislava IV, Bratislava - Karlova Ves, Mestská časť Bratislava IV, Bratislava - Lamač, Mestská časť Bratislava IV, Bratislava - Záhorská Bystrica, Mestská časť Bratislava IV, Bratislava - Čunovo, Mestská časť Bratislava V, Bratislava - Jarovce, Mestská časť Bratislava V, Bratislava - Petržalka, Mestská časť Bratislava V, Bratislava - Rusovce, Mestská časť Bratislava V

Odstránenie upchatia odpadového potrubia
Všimli ste si zvláštne zvuky vychádzajúce z vášho odpadu? Možno odteká pomalšie ako zvyčajne alebo dokonca neodteká vôbec. Každé zariadenie ako WC, umývadlo, práčka, sprchový kút a pod. má svoje vlastné odtokové potrubie, ktoré sa napája na hlavnú odpadovú rúru a odvádza všetku odpadovú vodu z vášho domu von do kanalizačného potrubia. Ak vaše odtoky nefungujú podľa očakávaní, je čas zavolať krtkovanie! Sme rýchli, spoľahliví a skúsení, takže sa o problém postaráme a vyriešime vaše starosti. Sme vám k dispozícii NONSTOP každý deň!

Ručné čistenie zvonom na odpad
Zrejme v každej domácnosti patrí zvon na odpad k povinnej výbave. Keď nastanú problémy s neodtekajúcim odpadom, bude zrejme prvou voľbou, ako zachrániť situáciu. Ale ako s ním upchatý odpad – napríklad neodtekajúce umývadlo, uvoľniť? Ako prvé do neho napustite vodu a upchajte prepadový vpust. Po tom čo odtok odzátkujte, nasaďte zvon na odtok a rytmickým “pumpovaním” vytvárajte pretlak a podtlak v potrubí. Ak týmto spôsobom upchatý odpad ani po opakovanom pokuse neuvoľníte, je načase zavolať krtkovanie Bratislava.

Takto sme sa stali

úspešní

Politika kvality

Za našou spoľahlivou prácou sú roky skúseností. čítať viac

Naša stratégia

Vďaka špičkovej kvalite nášho vybavenia a šikovnému tímu sme schopní vyriešiť takmer každý problém. čítať viac

Sme tu pre vás

Kontaktujte nás